sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Asilmoda.com

Asilmoda.com 2002 senesinden bu yana tesettür giyim sektörüne adım atmış ve tesettürlü kadınlara bir stil sunma yoluna kendini adamıştır. Bu misyonda modern muhafazakar kadın tesettür giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip tüm zamanların tüm kadınlarına binlerce seçenek sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Asilmoda.com mağazacılık sektöründe başlayıp sonrasında tüm Türkiye'ye online site ile hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda yüzbinlerce müşterisi olan ve günlük binlerce kargo çıkışı yapan bir sitedir. Her gün binlerce ziyaretçiye ios, android, mobil site ve web site gibi farklı platformlardan ulaşan asilmoda.com tüm zamanların en moda ürünlerini müşterilerine ulaştırmıştır.
Binlerce model, yüzbinlerce renk seçeneği bulunan ürünleri ile dünyaya açılmıştır. En iyi ürünleri en iyi fiyat garantisi ile tüm müşterileriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

Başlangıçtan bugüne bizi yalnız bırakmayan sadık müşterilerimizin bize olan güveni, samimiyeti ve inancı ile bugünlere gelmenin gururunu yaşıyoruz. Biz asilmoda.com ekibi olarak işimizi severek yaparak, hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye devam ediyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.