sadsad x
asdasd
İptal & İade Koşulları

İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME


Asilmoda.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar ile karşı ödemeli olarak Nine Hatun Mah. Davutpaşa Cad. No:44 Esenler/İSTANBUL adresine göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz asilmoda.com ‘nin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, varsa kargo ve kapıda ödeme komisyon bedelleri kesilerek irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve asilmoda.com’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Kredi kartı ile alışveriş gerçekleştirildiğinde ücret iadesi havale edilmemekte sadece kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, kredi kartlarında 3 iş günü, hesap kartlarında 5 iş gününü bulmakta, iadenizin onay tarihinden itibaren 3 iş günü içinde bankanızı arayarak kredi kartınıza ücret iadenizi öğrenebilirsiniz. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden asilmoda.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0212 568 1 000 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

Asilmoda.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde asilmoda.com Müşteri Hizmetleri 0212 568 1 000 ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden (PTT Kargo) iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir ve varsa yararlanmış olduğunuz kampanya kapsamı dışına alınarak, kargo ve kapıda ödeme ücretleri vs. kesilerek ücret iadeniz gerçekleşmekte.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.