sadsad x
asdasd
Nasıl Alışveriş Yaparım ?
Hayatımızın her alanında büyük yer alan teknoloji bizleri artık mağaza mağaza gezme derdinden de kurtardı. Online alışverişte türlü kolaylıklar sağlayan Asilmoda.com.tr’de alışveriş yapmak hem çok keyifli hem de çok kolay. Bu yazımızı okuduktan sonra, birbirinden şık ve uygun fiyatlı ürünleri hiç yorulmadan satın alabileceksiniz.

Öncelikle internet tarayıcınızdan www.asilmoda.com.tr adresimize giriş yapıyorsunuz. Dilediğiniz ürünün kodunu biliyorsanız arama kısmına yazıp aratarak ürüne ulaşabilirsiniz ya da mevcut kategorilerde gezip en şık ürünü seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Sizin için en güzel ürünü seçtikten sonra ürün sayfasından renk ve beden tercihlerini yapıyor ve ürünü sepete ekliyoruz. Bu kısımda birden fazla ürün almak istiyorsanız “Alışverişe Devam”, tek ürün satın almak istiyorsanız “Sepete Git” seçeneğini seçerek alışverişe başlıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada “Satın Al” butonuna tıklıyoruz. Daha önceden sitemize üye olmuşsanız e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Sitemize üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişin ilk aşaması böylelikle tamamlanmış oldu. Şimdi adres bilgilerini yazıyoruz ve ödeme kısmına geçiyoruz. Ödeme penceresinde üç seçeneğimiz mevcut. Ödemenizi ister site üzerinden kredi kartıyla isterseniz de kapıda nakit ödeme ile veya kapıda kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Online ödeme ve Kapıda nakit ödeme seçeneğinde 29,99 TL Kargo Ücreti +9,99 Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli yansımaktadır.

Site üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaz. Sadece 29,99 TL kargo bedeli yansımaktadır.

Ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sağ kısımda bulunan Sipariş Özeti bölümünde “ Ön Bilgilendirme Formunu Okudum Onaylıyorum” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum Onaylıyorum” kutucuklarını işaretliyoruz.

Son olarak Siparişi Tamamla butonuna tıklayarak siparişi oluşturmuş oluyoruz.

Bundan sonraki süreçte TS ile başlayan sipariş numaranız ile siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, mutlu alışverişler…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.